Buhar Vana Yalıtım Ceketi

Buhar Vana Yalıtım Ceketi

Buhar Vana Yalıtım Ceketi

Firmamızın ürünleri arasında yer alan buhar vana yalıtım ceketi de yine tamamıyla işletmenizin yüksek verimlilik ve düşük maliyet hedefine katkı sunmak maksadıyla oluşturulmuş yalıtım ürünlerimizdendir.

Vana ceketlerinin gaz işletmelerinden, ilaç tesislerine, plastik ve tekstil fabrikalarından yağ ve yemek fabrikalarına kadar birçok alanda kullanımı söz konusudur. Kaliteden ödün vermeden ürün çıktısında yüksek memnuniyet gözeten işletmeler endüstriyel tesislerindeki üretim alanlarında tasarruf sağlayıcı yöntemlere değer vermektedir.

Endüstride oluşan ısının iletilmesi genel olarak sıcak su, buhar ısısı veya yağ ile sağlanmaktadır. Isı bu akışkanlar yardımıyla iletilmektedir. Bu maddelerin içinde kullanılmış olan buharın üretilmesi oldukça kolay olduğundan dolayı da tercih edilme sıklığı oldukça fazladır. Bununla beraber buharın güvenli bir kullanımı da bulunduğu için temizlik ve yoğun ısı üretimi sebebiyle tercih edilir. Buharın bir başka faydası ise çevre kirliliği oluşturmamasıdır.

ism yalıtım olarak firmamızda buhar vana yalıtım ceketi ürünümüzle tesislerinizin enerji ve maliyetten tasarruf sağlamasına olanak verecek basit ve etkili bir dokunuşu sizlerle buluşturuyoruz. Yalıtım yapılmayan her bir vana yaklaşık olarak yüzey alanı kadar ısı kaybına uğramaktadır. Bu da ufak gider kalemleri gibi başta göze çarpmayan ancak büyük üretim ve orta ve uzun vadede işletmelere kayda değer finansal yük getirebilen durumların ortasına koyabilmektedir.

Vana ceketleriyle işletmelerinizde çok ciddi oranlarda tasarruf elde edebilirsiniz. Bu ürünler için ayırmış olduğunuz bütçenin de kısa bir zaman içerisinde kolaylıkla amorti edildiğini göreceksiniz. Bununla beraber ürünün takılması çok kolaydır. Neme, suya ve basınca karşı dayanıklı olan bu ürünlerimiz dış etkenlerden de kolay bir şekilde etkilenmez. İşletmeler için yalıtım ürünlerinde en önemli konulardan biri de ne kadar süre kullanılabildiğidir. Buhar vana yalıtım ceketlerimiz uzun ömürlüdür dolayısıyla ceketleri çok kez takıp kullanmanız mümkündür. Kullanım sayısının fazla olması nedeniyle, klasik diğer yalıtım türlerine göre de çok daha avantajlı bir üründür.

Buhar vana yalıtım ceketi ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle sizlerin yanında olmaktan ve sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir