Sıcak Hat Vana İzolasyon Ceketi

Sıcak Hat Vana İzolasyon Ceketi

Sıcak Hat Vana İzolasyon Ceketi

ism yalıtım olarak sıcak Hat Vana İzolasyon Ceketi ürünümüzle üst kalite yalıtım sağlayarak pahalı ısı maliyetlerinizin önüne geçiyoruz. Isıtma sistemlerinde yer alan armatür ile vanalarınızı ism yalıtım ürünleriyle yalıtarak enerji gibi normal koşullarda işletmelerin üretimin tabii sonucu olan giderlerin önemli bir kalemini oluşturan büyük bir gideri en aza indirgeyebilirsiniz. İşletme giderleriniz arasında çıktıyı elde ederken üretimde kaliteyi esas alan anlayışı değiştirmeden süreçteki gereksiz masrafları ve varsa tasarruf yöntemlerini kullanabilmeniz uzun vadede finansal giderleriniz üzerinde büyük bir tasarruf yakalamanıza olanak verecektir. Bu yüzden izolasyon malzemelerini tercih etmeniz önemlidir.

Gezinme yerleri, tavan araları, bodrum gibi alanlarda açıkta kalan yerlerde yalıtımı olmayan vanalar ile diğer tesisat bileşenlerinin yalıtımını sağlamak daha da yüksek bir tasarrufa olanak verirken boş yere ısıtılan kazan dairesi vb. alanlarında da maliyetlerinin düşürülmesine olanak verir.

Sıcak hat vana izolasyon ceketimiz vanaların dış ortamla ısı alışverişlerini en az düzeye indirir ve böylece su, gaz, yağ, buhar vb. akışkan maddelerin transferi esnasında oluşabilecek enerji kayıplarının da önüne geçerek enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Vanaların bakım gerektirmesi sebebiyle burada vanaların izolasyon ceketlerinin kolay bir şekilde çıkartılıp geri takılabilmesi önemlidir. Ürünlerimizde tamamen kompakt bir yapı tercih ettiğimiz için ceket tipi sıcak hat vana izolasyon ürünlerimizi rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Yapılan yalıtım işlemiyle birlikte sıcak hatlar için hızlı soğumanın da rahatlıkla önüne geçilir ve burada meydana gelebilecek olan yoğunlaşmanın da giderilmesi sağlanır.

Hatlarda oluşabilecek yüksek sıcaklık farklarına karşı dayanıklılık sağlayacak kimyasal ile su geçirmeyen yanmaz dış katman yapısının bulunduğu vana ceketlerimiz son kalite malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Vana ceketleri genel olarak endüstriyel tesisler için kullanımı tercih edilse de aslında kazan dairelerinde, kızgın yağ hatlarının ve buhar tesisatlarının bulunduğu birçok yerde de tercih edildiğinde yüksek verimlilik elde edilmektedir. Rafineriler, orman ürünleri, petro-kimya işletmeli, yağ ve yemek fabrikaları gibi kullanım alanları da bulunan yalıtım ceketleri ile en yüksek yüksek verimlilik ve tasarruf elde etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir