Donmaya Karşı İzolasyon

Donmaya Karşı İzolasyon

Donmaya karşı izolasyon

Kış aylarında sıklıkla karşılaşılan su sayaçları ve su borularının patlamasının önüne geçmek için yalıtım yapmak son derece önemlidir. Tesisatlara gerçekleştirilen yalıtımlar, donma neticesinde meydana gelebilecek hasarlarının önüne geçer ve ciddi düzeyde de tasarruf imkanı sağlar.

Kış aylarında hava sıcaklıklarının eksi derecelere düşmesinden dolayı donmadan kaynaklı olarak su sayaçlarının patlaması, su borularının donması gibi çok sayıda sorunla karşı karşıya kalınabiliyor. Hanelerden, sitelere, büyük yerleşkelere kadar ortak alanlara suyun transfer edildiği boruların düzenli bir şekilde kontrolü ve bakımı sağlansa dahi önemli bir konu yani soğukluğun beklenilenden çok daha fazla artması gibi hususlar kimi zaman göz ardı edilebiliyor. Başta yalıtım ürünleriyle düşük maliyetlerle çözüme kavuşturulabilecek olan bu konu önlem alınmadığı için olumsuz senaryolarda daha da zor durumla karşılaşmaya neden oluyor ve zamanında alınmayan önlemler ve basit yalıtım çözümleri çok daha büyük masraflarla kişileri ve kurumları karşı karşıya bırakabiliyor.

ism yalıtımın donmaya karşı izolasyon malzemeleriyle birlikte artık bu soruna son verebilirsiniz. Kış aylarının tabii bir sonucu olan aşırı soğuklara karşı su tesisatlarınızın, su borularınızın donmasının önüne kolaylıkla geçebilir ve büyük maliyetlerle sonuçlanacak ek masrafların ve kazaların önüne geçip zamandan ve paradan ciddi düzeyde tasarruf elde edebilirsiniz.

Yalıtım malzememiz su sayaçlarının patlamasının önüne geçmektedir. Ayrıca ciddi ısı kaybı durumlarında da borunun dış yüzeyine yapılan yalıtım ile standartlara uygun bir şekilde donmanın önüne geçilebilmektedir.

Binalarda, toplu alanlarda, tesislerde su borularının donmasının önüne geçebilmek ism yalıtım ürünleriyle hiç de zor değil. Üstün kalitede performans alabileceğiniz ve sizi bir kez karşılaşmanız durumunda bile büyük bir maddi yükün altına sokacak kaza durumlarının önüne geçen yalıtım malzemeleriyle hem enerjide ciddi bir tasarruf sağlayabilir hem de içiniz rahat bir şekilde ürünlerinizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Firmamız ile donmaya karşı izolasyon ürünlerinin uygulanması, mekanlar içerisindeki kullanımı, ürün fiyatları, montajı vb. konularda rahatlıkla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan tüm konulara ilişkin detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere yardımcı olmaktan büyük bir memnuniyet duyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir