Soğuk Su Borusu İzolasyonu

Soğuk Su Borusu İzolasyonu

Soğuk Su Borusu İzolasyonu

Soğuk Su Borusu İzolasyonu soğuk suyun geçtiği boru hatlarının hava sıcaklıklarının özellikle kış aylarında yüksek düzeyde düşmesinden etkilenmeden etkin bir verimlilik ve normal seyrinde çalışmasını sağlayan izolasyondur. Soğuk su borusu izolasyonunun gerçekleştirilmediği durumlarda daha da büyük maliyet kalemlerini ortaya çıkaracak olumsuz senaryolarla karşılaşılabilir.

Firmamız diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi soğuk su borusu izolasyonu işlemini de çok rahat bir şekilde yapabileceğiniz ve sizi olumsuz senaryolarla karşı karşıya bırakmayacak, içinizi rahat ettirecek çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. ism yalıtım olarak temel önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti. Çok çeşitli izolasyon malzemelerimizi sizlerle buluştururken üst kalite ürünleri en makul fiyatlarla ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler ile hanelerin, işletmelerin, büyük mekanların ihtiyaçları olan izolasyon malzemelerini onlarla buluşturuyoruz.  Soğuk su borusu izolasyonunda da belirli standartlara uygun, yüksek maliyetlerle karşılaşmayacağınız, basit monteye ihtiyaç duyan, her türlü sorunda destek alabileceğiniz şekilde yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Su borularının içerisindeki suyun hareketsiz olması durumunda veya hareketli olsa dahi çetin kış şartlarının yaşanabildiği ülkemizde hanelerin veya işletmelerin soğuk su hatlarında sorunlar yaşanabilmesi, donma, patlama gibi tehlikeli senaryolarla karşı karşıya gelebilmeleri ihtimali gözden kaçırılmamalıdır.

Soğuk su borusu izolasyonu çok yönlü avantajlar sağlamaktadır. Yalıtım yapılmış bir soğuk su borusunun hava sıcaklığının eksi yönde değişmesi durumunda donmaya karşı direnci, izolasyon yapılmamış bir boruya göre çok daha fazla olacaktır. Bununla beraber hareketsiz kalan suyun donma süresi çok daha kısadır. Transferin sağlanmadığı uzun bir aralıkta hava koşullarının sert olması durumunda soğuk su boru hatlarının donması işten bile değildir. Bu tip durumlarda yerleşkeler ve mekanlar için çok daha büyük sorunlar ve maliyetler ortaya çıkabilmekte ve hem maddi yönden hem de zaman açısından istenmeyen durumlarla karşılaşabilmektedir. Bütün bu olumsuz senaryoların önüne geçmek ism yalıtımın soğuk su izolasyon ürünleriyle çok kolay!

İşletmemize hemen ulaşın ve sizlerle profesyonel ekibimiz ilgilendiğiniz yalıtım malzemesi ürünü, mekanlara göre ne şekilde kullanılacağı, montajının nasıl gerçekleştirileceği, ürünlerin tarafınıza ulaştırılması, satış sonrasında alacağınız destek vb. tüm konularda aklınıza takılan soruları yanıtlandırsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir